Наша Табуретка є дуже) зручною для використання в повсякденному житті. :_)
Наша компанія подбала про вас!! а саме:
свої табурети виготовляємо тільки з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА!!! як основу "каркас" так і верх табурета "кришка".
Сама кришка табурета це є натуральне дерево бук, тому вам на багато років не потрібно буде переживати за
зносостійкість):-)) (нажаль багато виробництв якраз то і користуються дешевими МДФ або МДФ які прослужать вам на багато менше)
Табурет покрито тоном та лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії.
Кухонний табурет, призначений для дітей та робіт на кухні, дому, офісу та кафе..
Саме завдяки натуральності та принципу специфічності самого виду деревини, а саме "твердості та плотності дерева" наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | натур |
| Основной обивочный материал | бук |
- Цена: 624 ₴



Отправка с 26 мая 2026