Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наша Барна Табуретка є дуже зручною для використання в повсякденному житті. :_)
Табурет покрито лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Барний табурет, призначений для виконання робіт на кухні, дому, офісу та кафе..
Сидіння та каркас нашого табурета виготовлено із натурального дерева бук, завдяки цьому наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной обивочный материал | бук |
| Цвет обивки | натур |
- Цена: 975 ₴









Отправка с 26 мая 2026