Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наша Барна Табуретка є дуже зручною для використання в повсякденному житті. :_)
без покриття..
Барний табурет, призначений для виконання робіт на кухні, дому, офісу та кафе..
Сидіння та каркас нашого табурета виготовлено із натурального дерева бук, завдяки цьому наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | натур |
| Основной обивочный материал | бук |
- Цена: 897 ₴








Отправка с 26 мая 2026