Наша Барний Табуретка є дуже зручною для використання в повсякденному житті. :_)
Наша компанія подбала про вас!! і свої табурети виготовляє тільки з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА!!! як основу "каркас" так і верх табурета "кришка".
Сама кришка табурета це є натуральне дерево бук, тому вам на багато років не потрібно буде переживати за
зносостійкість):-)) (нажаль багато виробництв якраз і користуються дешевими МДФ або МДФ які прослужать вам на багато менше)Барний табурет, призначений для виконання робіт на кухні, дому, офісу та кафе..
Сидіння та каркас нашого табурета виготовлено із натурального дерева бук, завдяки цьому наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной обивочный материал | бук |
| Цвет обивки | натур |
| Сиденье | бук |
- Цена: 845 ₴









Отправка с 26 мая 2026