Наша Табурет_Сходинка є дуже зручною для використання в повсякденному житті, особливо якщо ви є не великого зросту та ва потрібно подолати вершини. :_)
Табурет покрито тоном та лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Наша компанія подбала про вас!! і свої табурети виготовляє тільки з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА!!! як основу "каркас" так і верх табурета "кришка".
Сама кришка табурета це є натуральне дерево бук, тому вам на багато років не потрібно буде переживати за
зносостійкість):-)) (нажаль багато виробництв якраз і користуються дешевими МДФ або МДФ які прослужать вам на багато менше)Обшито дерев"яну кришку табурета модерною - надійною та міцною матерією Турецького виробництва, яке збереже первинний вигляд табурета на багато років.
Даний табурет, призначений для виконання робіт на кухні, дому, офісу та кафе, а також на природі для туризму.
Сидіння та каркас нашого табурета виготовлено із натурального дерева бук, завдяки цьому наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Регулируемые опоры | Да |
| Вес | 5 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Откидной столик на подлокотнике | Да |
| Ширина стула | 500 мм |
| Глубина стула | 310 мм |
| Высота сиденья стула | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 1 820 ₴











Отправка с 26 мая 2026