Описание
Характеристики
Информация для заказа
барный стул со спинкой (800*300*300мм)
матеріал бук з кожзамом.
Наша Табуретка виготовлена з дерева бук, зручна для використання в повсякденному житті. У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.Більше інформації Ви можете знайти на сайті: www.zakpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет обивки | Черный |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Масло+воск |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Сиденье | бук |
- Цена: 2 080 ₴




Отправка с 26 мая 2026