Наша Барна Табуретка є дуже зручною для використання в повсякденному житті. :_)
Табурет покрито тоном та лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Наша компанія подбала про вас!! і свої табурети виготовляє тільки з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА!!! як основу "каркас" так і верх табурета "кришка".
Сама кришка табурета це є натуральне дерево бук, тому вам на багато років не потрібно буде переживати за
зносостійкість):-)) (нажаль багато виробництв якраз і користуються дешевими МДФ або МДФ які прослужать вам на багато менше)Обшито дерев"яну кришку табурета модерною - надійною та міцною матерією Турецького виробництва, яке збереже первинний вигляд табурета на багато років.
Барний табурет, призначений для виконання робіт на кухні, дому, офісу та кафе..
Сидіння та каркас нашого табурета виготовлено із натурального дерева бук, завдяки цьому наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет обивки | Черный |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Бейц |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Сиденье | бук |
- Цена: 1 950 ₴








Отправка с 26 мая 2026