Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 750х400х400мм
Матеріал: ковка_метал, натуральне дерево.
Покраска: темний горіх
Наш Стілець лофт є і буде завжди в пріоритеті дизайнерського стилю!! , який завжди прекрасить вашу оселю
і зробить її більш сучасною та модерною))
Завдяки нашим дизайнерам_мастерам з 30-ти річним стажем компанія *ЗАКАРПАТВУД* завжди знайде що вам запропонувати
для того щоби НАШ продукт був ідеальним виробом у вашій олелі, та радував багато років вас та ваших близьких: міцністтю, комфортом та екологічністтю!! ::-))
У нас на сайті табурети доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Материал изготовления | Кованый металл |
| Высота сидения | 750 мм |
| Наличие спинки | True |
- Цена: 3 150 ₴









Отправка с 10 мая 2026