Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 800х300х300мм
Матеріал: ковка_метал, натуральне дерево.
Покраска: темний горіх
Наш Стілець лофт є і буде завжди в пріоритеті дизайнерського стилю!! , який завжди прекрасить вашу оселю
і зробить її більш сучасною та модерною))
Завдяки нашим дизайнерам_мастерам з 30-ти річним стажем компанія *ЗАКАРПАТВУД* завжди знайде що вам запропонувати
для того щоби НАШ продукт був ідеальним виробом у вашій олелі, та радував багато років вас та ваших близьких: міцністтю, комфортом та екологічністтю!! ::-))
У нас на сайті табурети доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Кованый металл |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота сидения | 700 мм |
- Цена: 1 580 ₴


Отправка с 26 мая 2026