Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підсходина цільна (бук) 1200х200х20мм
Підсходина цільна (бук) - це елемент конструкції, котрий відповідає за висоту сходинки.
Вони встановлюються вертикально на косоур – несучу поверхню сходинкового маршу.
Ми пропонуємо вам дерев’яні підсходини з екологічної деревини. Уся сировина, із якої виготовлено вироби, пройшла ретельну перевірку й отримала сертифікат якості. Обираючи натуральну деревину, ви наповнюєте будинок надійністю та затишком екологічно-натурального виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Порода дерева | Бук |
| Покрытие | Без покрытия |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 1 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ступени | бук |
| Цвет | натурал |
- Цена: 290 ₴










