Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сходина зрощена (бук) 900х300х40мм
Сходинки для сходів з дерева виглядають розкішно. Вони завжди в тренді і не потребують особливого догляду.
Сходинки виготовляють із різних матеріалів – деревина, метал, металопластик, міцне скло. Але тільки натуральна деревина випромінює природню енергію, створює відчуття домашнього затишку і роками зберігає презентабельний зовнішній вигляд. Стандартні параметри сходинки – ширина 20-30 см, довжина (від стіни до перил) – 80-120 см
Завдяки дорогому і одночасно простому вигляду деревина підходить для всіх типів інтер’єру. Одного разу обравши і придбавши сходи без різних прикрас, ви зможете міняти інтер’єр на власний розсуд, а сходи будуть лишатися на своєму місці і прикрашати будинок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Порода дерева | Бук |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 900 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Україна |
| Материал ступени | бук |
| Цвет | натур |
| Покрытие | натур |
- Цена: 527 ₴






