Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 35см*25см
Матеріал: метал + дерево бук.
Покраска: тон + лак.
Наша полиця виготовлено під європейський стандарт декору та стилю!)
Економний у використанні простору та динамічний за своєю естетичністтю)
Наші лофт_вироби та не тільки цей продукт, а й уся ланка нашого виробництва буде радувати вас та ваших близьких
не тільки надійністтю, вишуканісттю та екоглогічністтю а й прикрасить дизайн вашого дома та кімнат))
У нас на сайті товари доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
дякуємо за ваш вибір:_)) завжди ваш: zakarpatwood
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | Укаїна |
| Страна производитель | Україна |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Тип мебели | полка навесная |
| Длина | 800 мм |
| Материал | Сталь |
- Цена: 800 ₴




Отправка с 27 мая 2026