Стіл піраміда бук 2000х1000+40см
матеріал бук
Каркас натуральне дерево бук, ніжки та оправа столу чпу фрезирування.
Кришка столу пресована мдф + НАТУРАЛЬНИЙ ШПОН ДУБА. (продовжує більшу експлуатацію столу та менш вразлива до царапин)
тому ваш стіл на довгі роки буде як новий! = тому вам на багато років не потрібно буде переживати за
зносостійкість):-))
Наш обідній СТІЛ для вітальні є дуже зручним для використання в повсякденному житті. :_)
Його покрито тоном та лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Наша компанія ZAKARPATWOOD подбала про вас !!!
і свої столи, стільці та табурети виготовляє тільки з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА!!!
Столи обідні, призначені для виконання робіт не тільки на кухні, дому, офісу та кафе, а й школах та дитячих садках) (є практика)
Також ми розробили стіл таким образом, що його дуже легко транспортувати_ завдяки тому що ми зробили ніжки розбірні!! їх дуже лехко зібрати на місто завдяки точності та аргономічності направляючих.
У нас на сайті столи, стільці та табурети доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
КОМПЛЕКТОМ Є ЗАВЖДИ ДЕШЕВШЕ
Щиро дякуємо за довіру :-)) ваш: zakarpatwood
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Форма | Нестандартная |
| Материал столешницы | Шпон |
| Материал основания | Натуральное дерево |
| Количество опор | 2 (шт.) |
| Возможность регулировки высоты стола | Нет |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина стола | 2000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 780 мм |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Україна |
| Глубина стола | 1000 |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Опоры | дерево |
| Основные | |
| Тип мебели | стол |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
- Цена: 16 350 ₴


Отправка с 26 мая 2026