Описание
Характеристики
Информация для заказа
Табурет ясиневий обідній (450х320х320мм)
масив ЯСЕН
Наша Табуретка виготовлена з дерева бук, зручна для використання в повсякденному житті. У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.Більше інформації Ви можете знайти на сайті: www.zakpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Сиденье | бук, ЯСЕН |
| Основной обивочный материал | ЯСЕН |
| Покрытие | натур |
- Цена: 845 ₴






Отправка с 27 мая 2026