Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 1000 * 650 висота 750мм +40см вставка (общий розмір в розкладеному сттані 1400*650мм)
Колір: комбінований тон горіх + слонова кістка
Матеріал: натуральне дерево бук
Каркас: масив бука
Класичні форми, високоякісні матеріали і натуральність природи цього столу, роблять його одним з найбільш запитуваних на ринку.
Наш стіл підійде до будь якого дизайну не тільки вашої кухні.
Розбірний каркас нашого столу дозволяє його гарно й надійно упакувати та відправити в будь яку точку Країни за не велику плату.
Також ви можете підібрати інші розміри столу, та табурети до них.
на нашому сайті: zakarpatwood.com.ua
| Материал изготовления стола | |
|---|---|
| Столешница | натуральное дерево |
| Опоры | дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Основные | |
| Производитель | Guris |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина стола | 1000 |
| Глубина стола | 650 |
| Высота стола | 750 |
| Ширина стола | 650 |
| Цвет | натур |
| Тип мебели | стол |
| Длина приставки | 40 см |
| Глубина приставки | 65 см |
| Высота приставки | 3 см |
| Тип стола | с цельной столешницей |
| Форма стола | Прямоугольный |
- Цена: 7 050 ₴


Отправка с 27 мая 2026