Описание
Характеристики
Информация для заказа
Табурет барний (бук) без тону та лаку (500*300*300мм)
Наша Табуретка виготовлена з дерева бук, зручна для використання в повсякденному житті.
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.Більше інформації Ви можете знайти на сайті: www.zakpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | натур |
| Сиденье | бук |
| Основной обивочный материал | бук |
- Цена: 884 ₴









Отправка с 27 мая 2026