Наш РІЗЬБЛЕНИЙ західний стовп для сходів прикрасить вашу оселю та принесе частинку лісу та природи у ваш дім.
Нашого стовпа виготовлено з натурального дерева бук, ця деревина є відома в усій Україні своєю щільністю та благородністю з
художньо-природними узорами)
Стовп є важливим елементом конструкції для дерев'яних сходів.
Стовп— вертикальний елемент балюстради, який ставиться на початку сходів, а також на поворотах та в кінці балюстради. Стовпи є не тільки прикрасою, а й виконують функцію опор до яких кріпляться поручні та під поручні, вони є опорою всієї балюстради. Замовивши у нас стовп або балясину ви будете мати не тільки якісний та красивий елемент сходів, а й надійну і довговічну опору для балюстради, що дуже важливо при експлуатації в повсякденному користуванні.
Він також служить основою для балюстради. Як правило, для встановлення огорожі сходів використовують не менше двох стовпів - внизу, на самому початку конструкції, та на горі верхній стовп , називають завершальним.
Наша Компанія " ЗАКАРПАТВУД "- рекомендує саме цей декоративний стовп ,який зробить Ваші сходи не тільки надійними але й елегантними.
Більш детальну інформацію, можете знайти на сайті компанії: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Порода дерева | Ясень |
| Покрытие | Без покрытия |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип | Элемент секции |
| Элемент секции | Основание |
| Размеры | |
| Высота балясины | 1200 мм |
| Ширина балясины | 160 мм |
| Длина поручня | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Власне виробництво |
| Страна производитель | Україна |
| Материал балюстрады | ясень |
- Цена: 630 ₴




