Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наша Табуретка зручна для використання в повсякденному житті. :_)
Табурет покрито лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Кухонний табурет, призначений для виконання робіт на кухні та дому.
Сидіння та каркас нашого табурета виготовлено із натурального дерева бук., завдяки цьому наші табурети прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Высота | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | натур |
| Сиденье | бук |
| Основной обивочный материал | бук |
- Цена: 546 ₴



Отправка с 27 мая 2026