Матеріал: дуб
Розмір: 2500*75*45мм
Склейка: Зрощуваний
Наші поручні з дерева це насамперед якісні та надійні опори для вас та ваших рідних..
Поручні- це конструкція на ваших сходах, балконах тощо, у вигляді вертикальних елементів з поручнем вгорі, висотою на пів зросту людини.
також - це площина, на яку ви спираєтесь рукою при підніманні або спусканні по сходинках.
Наш поручень є склеєний по довжині на мікрошип, тому розміри можуть бути різними довжинами.
Завдяки тому що наше перило зроблене з якісної деревини бук, яка є одним з найплотніших порід дерева_прослужить вам довго та радуватиме вас натуральністтю та природністтю довгі роки)
Також для вас є приємна новина!!! : нашими фахівцями надається можливість ціж перила та різні комплектуючі пофарбувати та полакувати у ваш колір який би підходив до вашого дизайну..
Більше інформації про наші поручні та різні вииди комплектуючих до сходів ви можете переглянути на нашому сайті zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Порода дерева | Дуб |
| Материал изделия | Дерево |
| Покрытие | Без покрытия |
| Вид изделия | Поручень |
| Установка изделия | На балкон, На лестницу, На пандус, На стену, На ступеньки |
| Длина | 2500 мм |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Власне виробництво |
| Страна производитель | Україна |
| Цвет | натур |
- Цена: 693 ₴/пог.м











