Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: метал 22.448.5
Колір: Морська волна
Розмір: Висота 1250мм*ширина 300*глибина 250мм.
Наш Сейф розрахованій на 2,3,4 рушниці.
В цій моделі передбачено каса для зберігання патронів , яка замикається на замок та 3 полички під касою.
Характеристика даних моделів така : Висота 1250мм*ширина 300*глибина 250мм.
Використовуємо високоякісну фарбу - порошково- полімерного титу, яка запікається при температури 200 градусів, що гарантує стійкість .
Працюємо по всій Україні..
Більше інформації ви знайдете на нашому сайті: zakarpatwood.com.ua
Щиро дякуємо за вашу довіру)) !
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Карпати |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Количество пистолетных стволов | 2 |
| Количество оружейных стволов | 2 |
| Количество автоматных стволов | 2 |
| Полочный блок | 1 |
| Подставка под пистолет | 1 |
| Подставка под пистолет с отделением под патроны | 1 |
| Колодка под патроны | 1 |
| Взломостойкость | 5 класс |
| Толщина металла | 5 мм |
| Критерий огнестойкости | 90Б |
| Тип замка | Мастер-ключ |
| Толщина стенок | 5 мм |
| Толщина двери | 5 мм |
| Количество секций | 2 |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1250 мм |
| Внешняя ширина | 300 мм |
| Внешняя глубина | 250 мм |
| Общие | |
| Количество полок | 3 шт. |
- Цена: 3 200 ₴











Отправка с 26 мая 2026