Розмір: 160см ширина
Матеріал: бук
Покраска: тон + лак
Наша садова гойдалка від ЗАКАРПАТВУД виготовлена із натурального дерева бук-масив в циліндрованій формі..
покрита спец-обробкою від паразитів та жуків.
Дуже практична у використанні та приваблює багатьх клієнтів саме назвичними та не рівними стандартами)
Наші гойдали та не тільки цей продукт, а й уся ланка нашого виробництва буде радувати вас та ваших близьких
не тільки надійністтю, вишуканісттю та екоглогічністтю а й прикрасить дизайн вашого дома та кімнат))
У нас на сайті товари доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
дякуємо за ваш вибір:_)) завжди ваш: zakarpatwood
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип качели | 4-х местная не раскладная |
| Комплектация навесом | Да |
| Основа сиденья | натуральное дерево, металл покрытый порошковой краской |
| Материал каркаса | металл, металл покрытый порошковой краской |
| Максимально допустимая нагрузка | 350 кг |
| Диаметр несущей трубы | 80 мм |
| Опора | 4 ножки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры качели | |
| Ширина | 1600 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 40 кг |
- Цена: 28 200 ₴





