Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 120см Х 35см Х 85см
Матеріал: метал + дерево бук.
Покраска: тон + лак.
Наш стіл виготовлено під європейський стандарт декору та стилю!)
Економний у використанні простору та динамічний за своєю естетичністтю)
Наші лофт_вироби та не тільки цей продукт, а й уся ланка нашого виробництва буде радувати вас та ваших близьких
не тільки надійністтю, вишуканісттю та екоглогічністтю а й прикрасить дизайн вашого дома та кімнат))
У нас на сайті товари доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
дякуємо за ваш вибір:_)) завжди ваш: zakarpatwood
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Трансформация стола в журнальный столик | Да |
| Форма стола | Квадратный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Каркас, ножки | металл |
| Царговый пояс стола | металл |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 450 мм |
| Высота стола | 850 мм |
- Цена: 4 800 ₴








