Матеріал: метал-ковка
Розмір: 1100х480
Колір: чорний (хамарайт)
Наша Барна Табуретка є дуже зручною для використання в повсякденному житті. :_)
Табурет покрито тоном та лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Наша компанія подбала про вас!! і свої табурети виготовляє тільки з якісного металу.
Наш стілець, призначений для виконання робіт на кухні, дому, офісу та кафе..
Сидіння та каркас нашого табурета є міцна ковка, завдяки цьому наші стільці прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких
своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті табуретки, стільці, та інші вироби доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота с учетом спинки | 1100 мм |
| Высота сидения | 470 мм |
| Наличие спинки | True |
- Цена: 2 550 ₴



