- З КАРКАСОМ ТА ЛАМЕЛЯМИ
- Екологічний матеріал, якщо ви турбуєтеся про здоров’я ваших рідних.
- Безпечне, гіпоалергенне покриття.
- Міцна та надійна конструкція, розроблена з урахуванням великих навантажень.
- Більш ніж 250 варіантів для вашої індивідуальності.
Ліжко " "одинак"" виконане в дусі простоти та зручності. Велика палітра кольорів як для лляної олії, так і для лаку, дозволяє вибрати варіант, який максимально підійде для вашого інтер'єра.
Зверніть увагу на те, що дана модель можлива в поєднанні коричневого і світлого відтінків олії, а також в модних кольорах, особливо для стилю прованс, білого та натурального, сірого та натурального. Каркас і ніжки ліжка покриті лаком, який зафарбовує текстуру і має насичений колір, в той час як спинка виконана з деревини дуба. Його природна краса підкреслена прозорим лаком.
Також ліжко " "одинак"" може бути укомплектоване шухлядами для білизни, які можна розташувати як з одного боку для односпальних і полуторних моделей, так і з двох сторін для двоспального типу ліжка.
Можливість вибору кольору, розміру, матеріалу та комплектації на власний розсуд перетворює предмет інтер’єру із стандартного на персональний. Також до ліжка « плюс» ви можете підібрати інші товари нашого магазину, що пасуватимуть та матимуть ті ж самі характеристики зовнішнього вигляду та якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 200 см |
| Ширина кровати | 160 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | Бук |
- Цена: 6 300 ₴


Отправка с 10 мая 2026