Розмір: 1400 Х 550см
висота 450см
столешня бук 40мм товщина (масло)
Матеріал: ковка_метал, натуральне дерево.
Покраска: темний горіх
Наш Стілець лофт є і буде завжди в пріоритеті дизайнерського стилю!! , який завжди прекрасить вашу оселю
і зробить її більш сучасною та модерною))
Завдяки нашим дизайнерам_мастерам з 30-ти річним стажем компанія *ЗАКАРПАТВУД* завжди знайде що вам запропонувати
для того щоби НАШ продукт був ідеальним виробом у вашій олелі, та радував багато років вас та ваших близьких: міцністтю, комфортом та екологічністтю!! ::-))
У нас на сайті табурети доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
PS: завжди ваш: zakarpatwood
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Кованый металл |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота сидения | 800 мм |
- Цена: 21 000 ₴


Отправка с 11 мая 2026