Наша РІЗЬБЛЕНА балясина для сходів прикрасить вашу оселю та принесе частичку лісу та природи у ваш дім.
Нашого стовба виготовлено з натурального дерева бук, ця деревина є відома в усій Україні своєю щільністтю та благородністтю з
художньо-природними узорами)
Балясина є важливим елементом конструкції для дерев'яних сходів.
Балясина є вертикальний елемент балюстради, який ставиться між стовбами сходів. Балясини є не тільки прикрасою, а й виконують функцію опор до яких кріпляться поручні та підпоручні, вони є опорою всієї балюстради. Замовивши у нас балясину ви будете мати не тільки якісний та красивий елемент сходів, а й надійну і довговічну опору для балюстради, що дуже важливо при експлуатації в повсякденному користуванні.
Вона також служить основою для балюстради.
Наша Компанія " ЗАКАРПАТВУД "- рекомендує саме цю декоративну балясину ,яка зробить Ваші сходи не тільки надійними але й елегантними.
Більш детальну інформацію, можете знайти на сайті компанії: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Порода дерева | Дуб |
| Покрытие | Без покрытия |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип | Элемент секции |
| Элемент секции | Основание |
| Размеры | |
| Высота балясины | 1200 мм |
| Ширина балясины | 160 мм |
| Длина поручня | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Власне виробництво |
| Страна производитель | Україна |
| Материал балюстрады | дуб |
- Цена: 650 ₴




