Стіл кухонний / The table is kitchen _ 1шт
Табурет T1 / Chair T1 _6шт ((висота - 45мм, ширина - 30мм, глибина - 30мм, висота сидіння - 45мм))
Розмір столу: 1000 * 650 висота 750мм
Колір: біла емаль
Матеріал: натуральне дерево бук
Каркас: масив бука
Класичні форми, високоякісні матеріали і натуральність природи цього столу та табуретів, роблять його одним з найбільш запитуваних на ринку.
Наш обідній комплект підійде до будь якого дизайну не тільки вашої кухні.
Невеликі габарити нашого комплекту дозволять зекономити ваш простір як дому так і квартири..
Розбірний каркас нашого столу та аргономічність табуретів дозволяє гарно й надійно упакувати їх та відправити в будь яку точку Країни за не велику плату.
Також ви можете підібрати інші розміри столу, та табурети до них.
на нашому сайті: zakarpatwood.com.ua
КОМПЛЕКТОМ Є ЗАВЖДИ ДЕШЕВШЕ
Щиро дякуємо за довіру :-)) ваш: zakarpatwood
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 650 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Царговый пояс стола | массив дерева |
| Основные | |
| Цвет | Бук |
- Цена: 6 950 ₴


Отправка с 10 мая 2026