Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл (О) LB 1600мм
В останні роки багато успішних підприємств металообробки як Закарпатвуд, зацікавлені у випуску якісної продукції, регулярно проводять заходи, спрямовані на ефективну модернізацію свого виробництва. Один з важливих етапів цього процесу - використання зварювального робота, щоб замінити людську працю. Ручне електродугове зварювання являє собою досить складний і відповідальний процес, для виконання якого від людини потрібні особливі знання і великий досвід роботи. Робота зварювальника важка і монотонна, і на якість її виконання великий вплив робить так званий людський фактор. Розвиток сучасної робототехніки дозволило зняти вплив цього параметра, адже робот для зварювання в комплекті з професійним зварювальним устаткуванням не тільки не поступається будь-якому досвідченому зварнику, але і перевершує його результати праці.Раді повідомити вам що в нашій компанії пройшло якраз те модернування і ми свої вироби що представлені в цій рубриці виготовляємо саме роботами назва яких: "kuka".
Більше нашої продукції ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 160 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Высота | 75 мм |
| Вес | 35 кг |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 160 мм |
| Глубина столешницы | 80 мм |
| Высота от пола | 75 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | мебельный щит |
| Опоры | металл |
- Цена: 7 200 ₴



Отправка с 10 мая 2026