Тільки для тих хто є ЦІНИТЕЛЕМ НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРЕВИНИ!!)
Наш Камод виготовлено із матеріалу ЯСЕНЬ масив, натуральне дерево) тонований в колір слонова кістка, форнітура gtv (верселайн плюс)
Розміри камоду 980х916х455
Шуфляди виготовлені також із дерева
Комод від фірми ЗАКАРПАТВУД є дуже зручним у використанні для повсякденного життя. :_)
Масив ясень.
Його покрито тоном та лаком від (kemichal)_офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових
матеріалів провідних виробників Італії.
Наша компанія ZAKARPATWOOD подбала про вас !!!
Всю НАШУ мебель, власного виробництва виготовляємо тільки з НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА!!! як основу "каркас" так і верх "кришка", чи то столешня стола чи комоду..
Сама кришка комоду це є натуральне дерево ясень, тому вам на багато років не потрібно буде переживати за
зносостійкість):-))
(нажаль багато виробництв якраз то і користуються дешевими ДСП або МДФ які прослужать вам на багато менше)
Дерево це наш приорітет!! завдяки цьому наші вироби прослужать для вас довго та радуватимуть вас та ваших близьких своєю якісттю та міцністтю!
У нас на сайті багато виробів є доступні як із покриттям (лак, колір+лак) так і без покриття.
Більше інформації Ви можете знайти на сайті: zakarpatwood.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 4 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Белое дерево |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 95 см |
| Глубина комода | 53 см |
| Высота комода | 109 см |
- Цена: 13 850 ₴







